رفتن به بالا
  • جمعه - 24 تیر 1395 - 09:12
  • کد خبر : ۱۲۵۴۰
  • مشاهده :625 views

نماینده پنج شهرستان جنوبی از روند برگزاری کنکور ۹۵ در دانشگاه آزاد کهنوج بازدید کرد

دکتر احمد حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان از روند برگزاری آزمون سراسری سال۹۵ که به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود بازدید کردند.

به گزارش “شوباددکتر احمد حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان از روند برگزاری آزمون سراسری سال۹۵ که به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود بازدید کردند.

DSC02613

علی اصغر پوربهزادی رئیس واحد کهنوج گفت:دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج تمامی امکانات لازم برای تامین محیطی امن و بدور از هرگونه استرس را برای داوطلین فراهم آورده است و میزبانی دانشگاه‌های آزاد اسلامی در امر برگزاری کنکور نشان از اعتماد و اعتقاد مسئولین به امکانات و اجرای موفق این آزمون سرنوشت ساز توسط دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی تعداد داوطلبین آزمون سراسری شهرستان کهنوج را بیش از ۱۶۰۰ نفر اعلام نمود و گفت این تعداد داوطلب در ۵ گروه آزمایشی و به مدت ۲ روز با هم به رقابت می‌پردازند.

DSC02560

احمد حمزه نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان نیز ضمن ابراز خرسندی از میزبانی بسیار مطلوب واحد کهنوج از داوطلبین آزمون سراسری گفت:دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج تنها واحد آموزش عالی بزرگ پنج شهرستان جنوبی استان کرمان است که توانسته با ایجاد فضای بسیار مناسب بزرگترین رویداد علمی کشور در شهرستان کهنوج را به بهترین نحو اجرا نماید.

DSC02603

وی ضمن تقدیر از رئیس واحد کهنوج گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج قدم‌های بزرگی در توسعه علم، اقتصاد و تامین نیروی انسانی جنوب استان کرمان برداشته که این نشان از مدیریت بسیار خوبی است که در راس این مجموعه قرار دارد.

DSC02596

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر گسترش علم و آموزش شهرستان اظهار کرد:« توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج از جمله برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار داده‌ایم و در مرحله نخست جهت تکمیل حوزه تحصیلات تکمیلی در حال پی‌گیری و اخذ ۳ رشته جدید کارشناسی ارشد و ایجاد مرکز رشد با دوهسته فناوری برای این واحد دانشگاهی هستیم.

DSC02574

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه