رفتن به بالا
  • دوشنبه - 30 مرداد 1396 - 09:50
  • کد خبر : ۱۶۱۷۲
  • مشاهده :1,397 views

درد کهنوج را بیشتر بشناسیم

سیاست زدگی درد کهنه و قدیمی شهرستان کهنوج است،کهنوج یعنی همان نقطه اتصال استان های کرمان و هرمزگان و سیستان بلوچستان است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی”شوباد“سیاست زدگی درد کهنه و قدیمی شهرستان کهنوج است،کهنوج یعنی همان نقطه اتصال استان های کرمان و هرمزگان و سیستان بلوچستان است. شهر مادری که اکنون فرزندان بالغش اکنون […]

سیاست زدگی درد کهنه و قدیمی شهرستان کهنوج است،کهنوج یعنی همان نقطه اتصال استان های کرمان و هرمزگان و سیستان بلوچستان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی”شوباد“سیاست زدگی درد کهنه و قدیمی شهرستان کهنوج است،کهنوج یعنی همان نقطه اتصال استان های کرمان و هرمزگان و سیستان بلوچستان است.

شهر مادری که اکنون فرزندان بالغش اکنون شهرستان هایی هستند پر سرو صدا یکی رودبار شده است و مستقر دیگری پایلوت اقتصاد مقاومتی،مینوی جهان و فاریاب بحمدالله و هم ساختار شهری پیدا کرده اند و هم استقلال قابل توجه دارند.

اما در این بین کهنوج تبدیل شده است به مادری غریب شهری با ساختار فرتئت شهری که ابدا چشمگیر نیست و حتی خرابیهایش چشم رهگذران را می آزارد.

در چرایی عدم پیشرفت کهنوج سخن زیاد گفته شده است اما درد ویژه سیاست زدگی بیش از حد کهنوج است.

با احترام بر همه علایق و سلایق سیاسی اما ما کهنوجیها کاسه داغتر از آشیم یادمان رفته است که باید محل زندگی مان پیشرفت کند همه قشرهای کهنوجی مسئولیت داشته باشند اما هر گروه فقط از ضعف های دیگری گفته و رفته است.

و اینقدر این شهر پر غرور قدش از غصه بی توجهی خمیده که خیلی از کارها بهچشم هم نمی آید اکنون فصل بیداریست فصل اتحاد و همبستگی برای پیشرفت کهنوج است.

گرایش های سیاسی باید باشد نخبگان سیاسی باید فعال باشند اما این فکرها و درایت ها باید در جهت پیشرفت شهرمان هم استفاده شود.

بیاید و بیاییم کهنوج را دریابیم.دعواهای سیاسیمان را کمی کنار بگذاریم به دور برمان گاه کنیم کار کنیم در جهت آبادانی آنگونه که در شان دیار شهسواران است.

به قلم مصیب رزاقپور

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه