رفتن به بالا
  • جمعه - 15 دی 1396 - 14:18
  • کد خبر : ۱۷۲۳۱
  • مشاهده :167 views

راهپیمایی حمایت از ولایت و محکوم کردن اغتشاشات در کهنوج برگزار شد/تصاویر

مردم ولایت‌مدار کهنوج با شرکت در راهپیمایی میثاق با ولایت ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی، انزجار خود را از آشوب‌گران و تخریب کنندگان اموال عمومی اعلام کردند. به گزارش شوباد “ مردم کهنوج امروز بعد از نماز جمعه طی یک راهپیمایی پرشور و خروشان اغتشاشات اخیر را محکوم و تمام قد حمایت […]

مردم ولایت‌مدار کهنوج با شرکت در راهپیمایی میثاق با ولایت ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی، انزجار خود را از آشوب‌گران و تخریب کنندگان اموال عمومی اعلام کردند.

به گزارش شوباد  مردم کهنوج امروز بعد از نماز جمعه طی یک راهپیمایی پرشور و خروشان اغتشاشات اخیر را محکوم و تمام قد حمایت خود را از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

این راهپیمایی از مقابل مصلی(بهمن) به سمت سه راه قلعه گنج کهنوج برگزار شد و راهپیمایان با سر دادن شعارهایی علیه فتنه گران، اقدامات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.

مردم کهنوج چون دیگر مردم ایران اسلامی به صحنه آمده اند تا حماسه ای دیگری را خلق کنند و برگ زرین دیگری از حماسه در کارنامه آنها ثبت شود.

مردم در این راهپیمایی بی نظیر و پرشور با  حمل بنرهاو دست نوشته ها و سردادن  شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر آل سعود مزدور»، «مرگ بر ضدولایت فقیه»، «ای رهبر آزاده، اماده ایم، آماده ایم »، «ما همه باهم هستیم، به عشق رهبر هستیم» و «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبرماست» بار دیگر حمایت خود از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی را ثابت و انزجار خود از استکبار جهانی  را اعلام کردند.

راهپیمایان ضمن محکوم کردن اقدام‌های اغتشاش‌گران، اعلام کردند مانند همیشه حامی حریم ولایت هستند و اجازه نمی‌دهیم فتنه‌گران امنیت کشور را به خطر بیندازند.

w33_dd.jpg

co29_dd_(5).jpg

7rve_dd_(1).jpg

ee49_dd_(2).jpg

ozuo_dd_(3).jpg

r60i_dd_(4).jpg

wppi_dd_(6).jpg

31er_dd_(7).jpg

44o4_dd_(8).jpg

19ge_ffff.jpg

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه