رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 4 بهمن 1396 - 12:55
  • کد خبر : ۱۷۲۷۱
  • مشاهده :130 views
گزارشی از وضعیت نابسامان کوچه های خاکی کهنوج؛

بی توجهی مسئولان شهری به معضلات کوچه های کهنوج/ ایجاد فرهنگ شهر نشینی از وظایف مسئولان

خاکی بودن اکثر کوچه های شهرستان باعث به وجود آمدن وضعیت نامطلوبی شده است،این وضعیت مشکلات زیادی در رفت و آمد و پاکیزگی محیط برای ساکنان این منطقه بوجود آورده است و تاکنون هیچ اقدامی برای بهسازی این مناطق انجام نشده است.و  ایجاد فرهنگ شهر نشینی از وظایف مسئولان است. به گزارش شوباد “متأسفانه وضعیت کوچه ها […]

خاکی بودن اکثر کوچه های شهرستان باعث به وجود آمدن وضعیت نامطلوبی شده است،این وضعیت مشکلات زیادی در رفت و آمد و پاکیزگی محیط برای ساکنان این منطقه بوجود آورده است و تاکنون هیچ اقدامی برای بهسازی این مناطق انجام نشده است.و  ایجاد فرهنگ شهر نشینی از وظایف مسئولان است.

به گزارش شوباد متأسفانه وضعیت کوچه ها و بعضی از خیاباهای کهنوج هنوز نامناسب و در خور شأن شهروندان نیست و مردم از این وضعیت گلایه دارند.کوچه امام خمینی ۷(مالاریا )مرکز اصلی شهر کهنوج نمونه این معضل است.

خاکی بودن اکثر کوچه های شهرستان باعث به وجود آمدن وضعیت نامطلوبی شده است،این وضعیت مشکلات زیادی در رفت و آمد و پاکیزگی محیط برای ساکنان این منطقه بوجود آورده است و تاکنون هیچ اقدامی برای بهسازی این مناطق انجام نشده است.

 

در گفتگو با یکی از شهروندان کهنوجی که از وضعیت نامناسب آسفالت اکثر محلات شهرستان اظهار داشت: وضعیت نامناسب خاکی بودن کوچه ها و خیابانها موجب نارضایتی شهروندان کهنوجی گردیده است،و همچنین در زمان بارش باران رفت و آمد مردم را دچار مشکل کرده است در دنیای کنونی که اکثر کارهای مردم بر اساس وجود وسایل ارتباط جمعی پیشرفته می چرخد، گسترش شهرنشینی و ایجاد فرهنگ آن یکی از موارد مهمی است که باید دغدغه اصلی مسئولین باشد.

البته با گذر از کوچه های کهنوج می توان این حق را به مردم داد که کم ترین و اصلی ترین خواسته اشان از شهردار و شورای شهر رسیدگی به وضعیت کوچه ها و خیابانهای شهر باشد،و همچنین حفاریها و کنده کاریهای که توسط ادارات مختلف خدماتی در کوچه ها و خیابانها صورت می گیرد و به همان حال رهایش می کنندکه مشکلات زیادی را برای مردم بوجود آورده است.و متاسفانه تا به حال هیچ گونه رسیدگی جهت رفع این مشکلات صورت نگرفته است

یکی از مغازه داران کوچه مالاریا کهنوج در خصوص وضعیت کوچه خاکی مرکز اصلی شهر به خبرنگار ما می گفت: این کوچه که جزء کوچه اصلی شهر محسوب میشود علاوه بر منظره نامناسب آن با خاکی بودن، سبب بروز مشکلاتی نیز برای ساکنین این محل شده است.

یکی دیگر از ساکنین کوچه به خبرنگار ما می گفت: متاسفانه مسئولان در این شهر به این معضلات کوچه ها توجهی ندارند.و آسفالت بعضی از کوچه ها آنقدر درپی حفاری های دستگاه های مختلف مورد ترمیم قرار می گیرد که ازبین رفتند.

اکنون منتظر اقدامات جدید موثر مسئولان شهرداری برای رفع این معضل ها هستند که همت مسئولان شهری را می‌طلبد.

cmsx_y_(1).jpg

brlm_y_(3).jpg

74w2_y_(4).jpg

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه