رفتن به بالا
  • یکشنبه - 1 بهمن 1396 - 14:47
  • کد خبر : ۱۷۲۹۸
  • مشاهده :130 views
در سایه بی‌توجهی مسئولان شهرستان؛

ترکیدگی لوله های آب قصه تکراری کوچه های کهنوج+عکس

ترکیدگی لوله های آب در خیابان ها و کوچه های کهنوج و بی توجهی مسئولان شرکت آبفای شهری به هر دلیلی، به یک قصه تکراری در شهرستان کهنوج تبدیل شده است. به گزارش شوباد “آب یکی از نیازهای اساسی انسان برای ادامه حیات است به طوریکه دو سوم بدن انسان از آب تشکیل شده است و تمامی […]

ترکیدگی لوله های آب در خیابان ها و کوچه های کهنوج و بی توجهی مسئولان شرکت آبفای شهری به هر دلیلی، به یک قصه تکراری در شهرستان کهنوج تبدیل شده است.

به گزارش شوباد آب یکی از نیازهای اساسی انسان برای ادامه حیات است به طوریکه دو سوم بدن انسان از آب تشکیل شده است و تمامی موجودات برای تداوم زندگی نیازمند آب هستند.

مدتی است که لوله آب آشامیدنی خیابان شهید شهسواری کوچه ۸ شهرستان کهنوج ترکیده است و آب از داخل لوله به داخل کوچه وارد شده و جمع شدن آب و آشغال باعث بوجود آمدمن مشکلات زیادی شده است.

در همین رابطه یکی از ساکنان این منطقه به خبرنگار شوباد گفت: بارها با مسئولین آب و فاضلاب در خصوص رسیدگی به ترکیدگی لوله تذکر داده‌ایم و لی کسی توجهی نمی کند و این آب همچنان در حال هدر رفت است.

 

روزی نیست که در برنامه‌های تلویزیونی رسانه ملی به امر اصلاح مصرف آب و برق اختصاص پیدا نکند و مسئولان تلاش دارند تا با فرهنگ‌سازی و آموزش نحوه درست مصرف آب، از جیره بنده احتمالی جلوگیری کنند.

 

ترکیدگی لوله آب در خیابان ها و کوچه های شهر کهنوج  به یک قصه تکراری در شهر تبدیل شده است و هر از چند گاهی باید شاهد ترکیدگی لوله‌ها در خیابان و کوچه ها باشیم و امروزه شاهدیم که برای تعمیر محل ترکیدگی لوله باید چند روز صبر کنیم تا مسئولین امر از اداره آب و فاضلاب در محل حضور پیدا کنند و از هدر رفت آب جلوگیری کنند.

لازم به ذکر است؛ برخی از مسئولان با اشاره به عدم تجدید پذیری سفره های آب شیرین و کمبود منابع آبی جایگزین، گفته اند: پیش بینی می شود جنگ های آینده بر سر آب باشد.

مسوولین باید برای این امر بسیار مهم، سریعاً وارد عمل شوند. این سرمایه گرانبها که هدر رفت آن بازگشتی و جبرانی ندارد از بین می رود و فقط همه نظاره گر هستند.

cxba_iii.jpg

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه