رفتن به بالا
  • سه شنبه - 3 بهمن 1396 - 22:32
  • کد خبر : ۱۷۳۲۰
  • مشاهده :105 views

همایش ائمه جماعات، فرماندهان پایگاه‌ها و هیات امنای مساجد در کهنوج برگزار شد

دوره آموزشی فرماندهان، شورای پایگاه ها و هیئت امنای مساجد با حضور فرمانده سپاه ناحیه #کهنوج، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و رئیس فرهنگ و ارشاد در مسجد ابوالفضل کهنوج برگزار شد. به گزارش شوباد “ این دوره آموزشی با محوریت مسجد محوری با حضور فرماندهان پایگاه ها، شورای پایگاه ها و‌هیئت امنا مساجد در […]

دوره آموزشی فرماندهان، شورای پایگاه ها و هیئت امنای مساجد با حضور فرمانده سپاه ناحیه #کهنوج، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و رئیس فرهنگ و ارشاد در مسجد ابوالفضل کهنوج برگزار شد.

به گزارش شوباد  این دوره آموزشی با محوریت مسجد محوری با حضور فرماندهان پایگاه ها، شورای پایگاه ها و‌هیئت امنا مساجد در مسجد ابوالفضل برگزار شد.

حجت الاسلام رزاقپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کهنوج، در حاشیه این جلسه اظهار داشت: محور اعتقادات و دین آموزی مساجد هستند. و باید تمام تلاشمان را برای تربیت نیروهای انقلابی به کار بگیریم که به وسیله مسجد و در مسجد انجام می شود.

وی گفت: مسجد محوری باید برای همه ما تکلیف باشد

وی همچنین با اشاره به اغتشاشات اخیر افزود: علت این اغتشاشات را گمراهی عده ای به وسیله ارتجاع عرب و منافقین دانست.

حجت الاسلام رزاقمور با توجه به آتش کشیدن مسجد در اغتشاشات اخیر عنوان داشت: همانطور که سردار سلیمانی افزودند ای کاش هزاران بار مرا آتش میزدند اما پرچم ایران را آتش نمیزدند چون برای برافراشتن این پرچم روی هر قله ده ها شهید تقدیم کرده ایم.

در پایان این جلسه پرسش و پاسخ با حضور مسئولین انجام شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه