رفتن به بالا
  • جمعه - 13 بهمن 1396 - 14:38
  • کد خبر : ۱۷۳۳۷
  • مشاهده :109 views
امام جمعه کهنوج:

پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین تحول قرن بیستم بود

امام جمعه کهنوج گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین تحول جهان درقرن بیستم به وقوع پیوست انقلاب اسلامی یکی از پدیده های عظیم قرن بیستم به شمار می آید که تأثیرات شگرفی در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ایران و حتی در خارج ازکشور برجای گذاشته است. به گزارش شوباد “حجت الاسلام اکبر افشارمنش ظهر امروز در […]

امام جمعه کهنوج گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین تحول جهان درقرن بیستم به وقوع پیوست انقلاب اسلامی یکی از پدیده های عظیم قرن بیستم به شمار می آید که تأثیرات شگرفی در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ایران و حتی در خارج ازکشور برجای گذاشته است.

به گزارش شوباد حجت الاسلام اکبر افشارمنش ظهر امروز در خطبه های این شهرستان  ایام فاطمیه را تسلیت گفتند و با اشاره به زندگی حضرت زهرا (س) و انواع مبارزات مثبت و منفی آن حضرت گفتند که ایشان به عنوان بهترین الگو هم برای ائمه و هم شیعیان و خصوصا خانم ها هستند.

امام جمعه کهنوج با اشاره به اولین مناسبت در ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم این ایام را تبریک عرض می کنم.

افشارمنش با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین تحول جهان درقرن بیستم به وقوع پیوست انقلاب اسلامی یکی از پدیده های عظیم قرن بیستم به شمار می آید که تأثیرات شگرفی در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ایران و حتی در خارج ازکشور برجای گذاشته است.

امام جمعه کهنوج در ادامه به  که اینکه انقلاب اسلامی با سایر انقلابهای دنیا تفاوت دارد و تاکنون پا برجا مانده به دلیل اسلامی بودن، ویژگی دوم انقلاب اسلامی مردمی بودن انقلاب است.، ویژگی سوم انقلاب نقش محوری مساجد بود که کانون اصلی انقلاب و سنگر و خاکریز اصلی مساجد بودند.

 

امام جمعه در ادامه اشاره ایی به سخنان مقام معظم رهبری کردند: رهبر معظم انقلاب در ابتدای درس خارج فقه فرمودند: هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضورش در منطقه است.

افشارمنش با اشاره به  شکست آمریکا در عراق و سوریه اکنون آمریکا بدنبال جایی دیگراست که بتواند نیروهای تکفیری آموزش دیده و مسلح شده توسط آمریکا را به آن منتقل کند.

وی افزود: سفر ریاست محترم جمهور و هیئت همراه به استان کرمان اشاره نموده و فرمودند: مشکلات عمده را مسئولین و نماینده محترم بیان کردند از جمله: کاهش تعرفه برق، تعیین تکلیف اسناد کشاورزی مردم،حل مشکلات آب تیتانیوم که قریب یکسال است در مورد این پروژه نیاز است که آب آن تعیین تکلیف شود که اقدامی صورت نگرفته است.

افشارمنش در ادامه همچنین مشکلات آموزش و پرورشی،تعیین تکلیف چاه های کشاورزی پرداخت.

امام جمعه کهنوج با بیان مشکلات یک مسأله  و نتیجه گیری و پیگیری مشکلات تا اینکه حل شوند مسأله دیگری است که امیدواریم این سفر نتایجی برای جنوب استان خصوصا شهرستان کهنوج هم داشته باشد.

 انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه