رفتن به بالا
  • جمعه - 13 بهمن 1396 - 15:06
  • کد خبر : ۱۷۳۳۹
  • مشاهده :178 views

یادواره شهدای مدافع حرم با حضور خانواده شهید حججی و شهید شهسواری در کهنوج برگزار میشود

یادواره شهدای مدافع حرم با حضور خانواده شهید حججی و شهید شهسواری در کهنوج برگزار میشود. به گزارش شوباد “زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست” سرهنگ مجید روهنده فرمانده سپاه ناحیه کهنوج از برگزاری این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار […]

یادواره شهدای مدافع حرم با حضور خانواده شهید حججی و شهید شهسواری در کهنوج برگزار میشود.

به گزارش شوباد زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست”

سرهنگ مجید روهنده فرمانده سپاه ناحیه کهنوج از برگزاری این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است.
سرهنگ مجید روهنده ضمن تأکید بر ضرورت حفظ حرمت ایام فاطمیه، اظهارکرد: ما در آغاز چهلمین سال پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم اما این بهمن‌ماه به دلایلی با سال‌های دیگر متفاوت است که نخستین آن‌ها تقارن با ایام فاطمیه و ضرورت حفظ حرمت عزاداری بزرگ بانوی اسلام قلمداد می‌شود.

وی افزود: برگزاری چنین یادواره هایی نقش بسزایی در تقویت روحیه شهادت و ایثار در جامعه به خصوص در بین جوانان و نوجوانان دارد.

روهنده بیان کرد: امروز دشمنان به صورت شبانه روزی در حال طراحی و توطئه هستند و در این راستا هزینه هایی گزافی پرداخت می کنند.

وی ادامه داد: دشمن با راه اندازی هجمه فرهنگی علیه نسل جوان قصد انحراف افکار ذهنیت جوانان به سمت خواسته های خود دارند که می طلبد فرهنگ شهید وشهادت بیش از پیش در سطح جامعه تقویت شود.

فرمانده سپاه ناحیه کهنوج خاطرنشان کرد: یادواره شهدای این شهرستان بیستم بهمن ماه با حضور خانواده شهید حججی در سالن حماسه ۹ دی در سپاه ناحیه کهنوج برگزار می شود.

وی بر ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم تاکید کرد و گفت:
شوراهای اسلامی شهر و روستا و فرماندهان پایگاهها بسیج و دهیاران
اهتمام ویژه داشته باشند.

با عنایت شهدا و توفیق الهی برای گرامیداشت یاد شهیدان و بخصوص شهید محسن حججی قصد داریم یادواره این شهید را در شهرستان کهنوج برگزار کنیم تا حداقل دین خود را نسبت به شهدا اداء کنیم.از خانواده معزز و معظم شهید که دعوت را پذیرفتند کمال تقدیر و تشکر دارم و از همه ملت شریف و شهید پرور شهرستان #کهنوج و خانواده (شهداء،رزمندگان،ایثارگران،آزادگان) دعوت به عمل می آید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه