رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 بهمن 1396 - 21:58
  • کد خبر : ۱۷۳۴۷
  • مشاهده :100 views
همزمان با دهه فجر؛

محفل انس با قرآن کریم در کهنوج برگزار شد

به مناسبت ایام الله دهه فجر و شهادت حضرت فاطمه (س) ، محفل انس با قرآن کریم با هدف تقویت اتحاد، وحدت و همبستگی در سایه قرآن، عترت و ولایت فقیه با حضور امیر لعل اول قاری بین المللی قران کریم و مسئولین شهرستان در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای توکل آباد کهنوج برگزار شد.  به […]

به مناسبت ایام الله دهه فجر و شهادت حضرت فاطمه (س) ، محفل انس با قرآن کریم با هدف تقویت اتحاد، وحدت و همبستگی در سایه قرآن، عترت و ولایت فقیه با حضور امیر لعل اول قاری بین المللی قران کریم و مسئولین شهرستان در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای توکل آباد کهنوج برگزار شد. 

به گزارش شوباد حجت‌الاسلام مهدوی رییس اداره سازمان تبلیغات کهنوج اظهار کرد: «بعد از انقلاب اسلامی کارهای فراوانی در راستای ترویج فرهنگ قرآنی صورت گرفته که بیانگر عمق علاقه مردم به فعالیت های قرآنی در جامعه است.

 

مهدوی آیات قرآن را سراسر نور ایمان، فهم و آرامش خواند و گفت: «اگر آیات قرآن را درست درک کنیم، آثار آن را در قلب و روح خود احساس خواهیم کرد و خوشبختانه امروز در زمینه حفظ و تلاوت قرآن روند رو به رشدی داریم به طوری که حافظان قرآنی روز به روز در حال افزایش است.

 

وی از جوانان خواست با بینش و دانش دقیق به قرآن و آموزه‌های قرآنی روی بیاورند و در زندگی و ایام جوانی بهره کافی و لازم را ببرند،چرا که قرآن و بیاد خداوند منان بودن، مایه آرامش روح و روان و جسم است.

 

این محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی، استاد امیر لعل اول در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد که در پایان از فعالان قرآنی روستای توکل آباد با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه