رفتن به بالا
  • شنبه - 21 بهمن 1396 - 10:54
  • کد خبر : ۱۷۳۵۲
  • مشاهده :102 views
امام جمعه کهنوج:

حفظ روحیه انقلابی موثرترین راهکار تداوم انقلاب اسلامی است

امام جمعه کهنوج گفت:حفظ روحیه انقلابی موثرترین راهکار تداوم انقلاب اسلامی است.و ملت ایران همانند اوایل انقلاب با گذشت ۳۶ سال، همچنان راه انقلاب اسلامی را ادامه می دهند. به گزارش شوباد “حجت الاسلام افشارمنش امام جمعه شهرستان کهنوج در خطبه های ظهر امروز با اساره توصیه به تقوی به کلامی از حضرت زهرا(س) در خطبه فدکیه […]

امام جمعه کهنوج گفت:حفظ روحیه انقلابی موثرترین راهکار تداوم انقلاب اسلامی است.و ملت ایران همانند اوایل انقلاب با گذشت ۳۶ سال، همچنان راه انقلاب اسلامی را ادامه می دهند.

به گزارش شوباد حجت الاسلام افشارمنش امام جمعه شهرستان کهنوج در خطبه های ظهر امروز با اساره توصیه به تقوی به کلامی از حضرت زهرا(س) در خطبه فدکیه اشاره کردند حضرت از مهمترین عامل انحراف مسلمانان را تبعیت از شیطان است.
وی افزود:ایجاد کینهفراموشی یاد خدا،توجیه گری،آمال و ارزو و اختلاف بیان کردند.
امام جمعه کهنوج سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

امام جمعه کهنوج گفت:حفظ روحیه انقلابی موثرترین راهکار تداوم انقلاب اسلامی است.و ملت ایران همانند اوایل انقلاب با گذشت ۳۶ سال، همچنان راه انقلاب اسلامی را ادامه می دهند.

افشارمنش در ادامه به نقاط قوت انقلاب اشاره کردند:یشرفت های علمی،ساخت محکم دفاعی کشور،تقویت جبهه مقاومت،اثر گذاری در منطقه است.

وی در ادامه به نقاط ضعف ازجمله :دنیا طلبی،اشراف گری،عدم اجرای صحیح عدالت اجتماعی،مبارزه با فساد اشاره کردند.
خطیب جمعه کهنوج درادامه راه حفظ دستاورد های انقلاب ایجاد اطاعت از رهبری،نهراسیدن از دشمن،ایستادگی در مقابل دشمن،تکیه بر اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی بیان کردند.

🔹امام جمعه در ادامه به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اشاره کردند و گفت باید قدر مردم را دانست،مردمی که ۲۲ بهمن را می آفرینند. و اظهار نارضایتی مردم از فساد و تبعیض بیان کردند و خواهان برخورد مسئولین شدند.

وی در پایان از خدمات شهرداری تشکر و از مردم خواستند شهرداری برای شهری آباد همکاری کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه