رفتن به بالا
  • شنبه - 21 بهمن 1396 - 12:59
  • کد خبر : ۱۷۳۶۶
  • مشاهده :92 views

اعلام مسیرهای راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در دیار کریمان+جزئیات

مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه در استان کرمان بنا بر اعلام مسئولین شهرستان ها مکان و زمان دقیق برگزاری راهپیمایی در روز یکشنبه به شرح ذیل اعلام شده است.  به گزارش شوباد “،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان ؛ راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی […]

مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه در استان کرمان بنا بر اعلام مسئولین شهرستان ها مکان و زمان دقیق برگزاری راهپیمایی در روز یکشنبه به شرح ذیل اعلام شده است.

 به گزارش شوباد ،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان ؛ راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص ما مردم ایران زمین است.

 

راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌ ای از اقتدار نظامی و تواناییه ای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب میکند.

 

 

روز ۲۲ بهمن، مظهر اقتدار ملی است؛ مظهر اقتدار ملت ایران است؛ مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملی ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان، در همه‌ی شرائط به خیابان ها می آیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار می دهند؛ این خیلی باعظمت است.

 

 

بر همین اساس مردم استان کرمان همزمان با سراسر کشور  امسال نیز همچون سال های گذشته  سالگرد پیروزیشکوهمند انقلاب اسلامی را با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ گرامی می دارند.

 

 

گفتنی است بنا بر اعلام مسئولین شهرستان ها مکان و زمان دقیق برگزاری راهپیمایی در روز  یکشنبه ۲۲ بهمن به شرح ذیل اعلام شده است:

کرمان

مسیر برگزاری از چهار راه طالقانی تا میدان عاشورا ساعت ۹ صبح

بم

سخنران حجت الاسلام و المسلمین موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران، مسیر از خیابان ۹۰۰ متری تا میدان امام خمینی ساعت ۹:۳۰

شهربابک

سخنران حجت الاسلام و المسلمین مهدی عرب پور دبیر ستاد اقامه نماز استان کرمان، مسیر برگزاری  از میدان امام حسین علیه السلام تا چهارراه ولیعصر (عج) ساعت مراسم ۹:۳۰

زرند

سخنران حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرند، مسیر راهپیمایی از میدان ۲۲ بهمن تا میدان بسیج ساعت مراسم ۹:۳۰

بافت

سخنران سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، مسیر راهپیمایی از چهارراه آموزش و پرورش تا چهارراه صاحب الزمان(عج) ساعت مراسم ۹:۳۰

انار 

سخنران حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار ،مسیر راهپیمایی از میدان بسیج تا امامزاده محمدصالح ساعت مراسم ۹:۳۰

کوهبنان

سخنران حجت الاسلام جعفری امام جمعه شهرستان کوهبنان،مسیر راهپیمایی از میدان شهدا تا مسجد صاحب الزمان (عج) ساعت مراسم ۱۰

راور

سخنران دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مسیر راهپیمایی از میدان آموزش و پرورش تا سقاخانه حضرت ابوالفضل(ع)ساعت مراسم ۹:۳۰

نرماشیر
سخنران حجت الاسلام ایران نژاد امام جمعه شهرستان نرماشیر ،ساعت مراسم ۹ مسیر راهپیمایی از چهارراه شهید حججی تا مسجد جامع

بردسیر

سخنران آقای جوانمرد استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمان ،مسیر راهپیمایی از میدان امام خمینی(ره)تا استادیوم ورزشی ساعت مراسم ۹:۳۰

جیرفت

سخنران آقای سید حمید حسینی از کشور عراق، مسیر راهپیمایی از میدان شاهد تا چهارراه فرمانداری ساعت مراسم نو

کهنوج

حجت الاسلام عرب پور نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان ،مسیر راهپیمایی از میدان ۲۲ بهمن تا میدان امام خمینی(ره) ساعت مراسم ۹

رابر

آقای بختیاری نماینده مردم رابر و بافت و ارزوی در مجلس شورای اسلامی، مسیر راهپیمایی از سه راه شهرداری تا حسینیه جامع ساعت مراسم ۹ صبح

ارزوییه

حجت الاسلام و المسلمین جواد نصرالله پور امام جمعه شهرستان ارزوئیه ،مسیر راهپیمایی از میدان بسیج تا مصلی ساعت مراسم ۱۰

سیرجان

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،مسیر راهپیمایی از چهارراه رضوی تا مصلی ساعت مراسم ۹:۳۰

فاریاب

حجت الاسلام و المسلمین براهویی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه جیرفت ،مسیر راهپیمایی از سراه فرمانداری تا حرم شهدای گمنام ساعت مراسم ۹ صبح

رفسنجان

آقای انارکی محمدی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی، مسیر راهپیمایی از میدان علی بن ابیطالب تا میدان شهدا ساعت مراسم ۹ صبح

قلعه گنج

حجت الاسلام و المسلمین نجنو امام جمعه شهرستان قلعه گنج،مسیر راهپیمایی از آموزش و پرورش تا ورزشگاه شهید تفضلی ساعت مراسم ۹ صبح

امین‌شهر

سرهنگ مرادی زاده فرمانده سپاه ناحیه شهرستان انار ،مسیر راهپیمایی از مسجد جامع و مصلی نماز جمعه ساعت مراسم ۱۰ صبح

نگار

حجت الاسلام مهری امام جمعه ،مسیر راهپیمایی از ورزشگاه شهید مسجدی تا چهار راه امام خمینی(ره)ساعت مراسم ۹:۳۰

جبالبارز جیرفت

سخنران حجت الاسلام زکی زاده امام جمعه مسیر ،راهپیمایی از دبیرستان دخترانه کوثر تا میدان قائم ساعت مراسم ۹ صبح

اسماعیلی جیرفت

سخنران حجت‌الاسلام نوزایی امام جمعه مسیر، راهپیمایی از میدان آزادی تا میدان انقلاب ساعت مراسم ۹ صبح

لاله زار

سخنران حجت الاسلام شیبانی روحانی مستقر، مسیر راهپیمایی از بخشداری تا مسجد جامع ساعت مراسم ۹:۳۰ صبح

گلزار

سخنران حجت الاسلام پورابراهیمی روحانی مستقر ،مسیر راهپیمایی از بخشداری تا امامزاده عبدالله ساعت مراسم ۹:۳۰ صبح

دشتکار

سخنران حجت الاسلام کاظمی پور روحانی مستقر ،مسیر راهپیمایی از حسینیه چهارده معصوم تا مسجد جامع ساعت مراسم ۹:۳۰

بروات

سخنران حجت الاسلام دهقان امام جمعه شهرستان بروات، مسیر راهپیمایی از مقابل شهرداری تا مسجد جامع ساعت مراسم ۹:۳۰

حاج عسگر

سخنران  حجت الاسلام توکلی از اساتید حوزه علمیه قم، مسیر راهپیمایی از مسجد امام حسن مجتبی تا امامزاده ساعت مراسم ۹:۳۰

دهبکری

سخنران حجت الاسلام فاضلی روحانی مستقر ،مسیر راهپیمایی از مسجد جامع تا مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام ساعت مراسم ۹:۳۰

کروک بم

سخنران حجت الاسلام هاشم زهی روحانی مستقر، مسیر راهپیمایی از میدان ولایت تا چهار راه شهدا ساعت مراسم ۹:۳۰

ساردوییه

سخنران حجت‌الاسلام جهانبانی امام جمعه ،مسیر راهپیمایی از پایگاه مقاومت بسیج تا امامزاده سلطان محمد ساعت مراسم ۹:۳۰

فهرج

سخنران حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه، مسیر راهپیمایی از میدان ولایت تا مسجد جامع ساعت مراسم ۹ صبح
منوجان

سخنران حجت الاسلام رضا پور مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه کهنوج، مسیر راهپیمایی سپاه ناحیه تا فلکه علی بن ابیطالب ساعت مراسم ۹ صبح

عنبرآباد

سخنران آقای کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، مسیر راهپیمایی از میدان شاهد تا چهارراه مسجد جامع ساعت مراسم دهه صبح

ریگان

سخنران حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر امام جمعه شهرستان ،مسیر راهپیمایی از مسجد ابوالفضل علیه السلام تا مسجد جامع ساعت مراسم ۱۰:۳۰

اختیار آباد

سخنران حجت الاسلام شیخ شعاعی امام جمعه ،مسیر راهپیمایی از میدان ۱۴ معصوم تا گلزار شهدا ساعت مراسم ۹:۳۰ صبح

رودبار جنوب

سخنران حجت الاسلام و المسلمین بامری امام جمعه ،زهکلوت مسیر راهپیمایی از مقابل دفتر امام جمعه تا خیابان بانک ملی ساعت مراسم ۹ صبح

جازموریان

سخنران حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه موقت رودبارجنوب،مسیر راهپیمایی از مقابل حوزه شهدای زهکلوت تا مخابرات ساعت مراسم ۸:۳۰ صبح

روداب

نرماشیر سخنران حجت الاسلام و المسلمین ملکی امام جمعه، مسیر راهپیمایی از میدان پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم تا دفتر امام جمعه ساعت مراسم ۹:۳۰

باغین

سخنران حجت الاسلام و المسلمین دشت آبادی امام جمعه، مسیر راهپیمایی از حرم شهدای گمنام تا گلزار شهدا ساعت مراسم ۱۰ صبح

جوپار

سخنران حجت الاسلام و المسلمین ایرانمنش امام جمعه ،مسیر راهپیمایی از میدان بسیج تا مصلی ساعت مراسم ۱۰ صبح

زنگی آباد

سخنران حجت الاسلام و المسلمین شیخ بهایی از اساتید حوزه علمیه ،مسیر راهپیمایی از میدان شهدا گمنام تا حسینیه امیرالمومنین علیه السلام ساعت مراسم ۱۰:۳۰ صبح

راین

سخنران آقای هاشمی رئیس دادسرای نظام شیراز ،مسیر راهپیمایی از میدان آزادی تا دبیرستان دخترانه فاطمیه ساعت مراسم ۱۰ صبح

گلباف

سخنران حجت الاسلام و المسلمین عبدالرشیدی امام جمعه مسیر راهپیمایی از کانون فرهنگی فدک تا اداره تربیت بدنی ساعت مراسم دهه صبح

شهداد

سخنران جت الاسلام و المسلمین الله وردی امام جمعه ،مسیر راهپیمایی از میدان امام حسین علیه السلام تا سپاه ناحیه ساعت مراسم ۹ صبح

ماهان

سخنران حجت الاسلام و المسلمین عارفی نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ،مسیر راهپیمایی از میدان امام تا مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح

چترود

سخنران حجت الاسلام و المسلمین ربانی امام جمعه موقت مسیر راهپیمایی از شهرداری تا فاطمیه ساعت مراسم ۹:۳۰

گنبکی ریگان

سخنران حجت الاسلام و المسلمین ریگانی امام جمعه موقت، مسیر راهپیمایی از میدان ولیعصر تا دبیرستان فاطمه الزهرا سلام الله سلام الله علیها ساعت مراسم ۹ صبح

پابدانا

سخنران حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه، مسیر راهپیمایی از ایستگاه فاطمیه تا مصلی ساعت مراسم ۹:۳۰ صبح

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه