رفتن به بالا
  • جمعه - 27 بهمن 1396 - 15:07
  • کد خبر : ۱۷۴۰۴
  • مشاهده :72 views
امام جمعه کهنوج:

راهپیمایی ۲۲ بهمن، پایبندی به آرمان‌های والای انقلاب را ثابت کرد

امام جمعه کهنوج گفت:حضور گسترده مردم در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن، پایبندی به آرمان‌های والای انقلاب را با صدای بلند بیان کرد. به گزارش شوباد “حجت الاسلام اکبر افشارمنش ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان کهنوج  از حضور مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن تشکر کردند و بیان کردند این حضور بیعت مجدد مردم با آرمانهای […]

امام جمعه کهنوج گفت:حضور گسترده مردم در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن، پایبندی به آرمان‌های والای انقلاب را با صدای بلند بیان کرد.

به گزارش شوباد حجت الاسلام اکبر افشارمنش ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان کهنوج  از حضور مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن تشکر کردند و بیان کردند این حضور بیعت مجدد مردم با آرمانهای امام و رهبری و نشانه اقتدار ملت و خنثی کنند توطئه های دشمن بود .و پایبندی به آرمان‌های والای انقلاب را با صدای بلند بیان کرد.

امام جمعه کهنوج  به شهادت حضرت زهراء (س) اشاره کردند و بیان کردند مشی سیاسی حضرت زهراء(س) شامل تهدید غاصبان خلافت به نفرین و مبارزه منفی و استفاده از تاکتیک گریه در محل اجتماع مسلمانان و در کنار قبر پیامبر(ص) وشهدای احد و قبرستان بقیع است.

وی ادامه داد:  جلب یاور و حمایت سیاسی از امام علی (ع) و تبدیل تهدید به فرصت با خطبه فدکیه و بهره برداری از رسانه های انسانی بوسیله آگاهی دادن به زنان انصار و مهاجر و در مقابله با ترور شخصیت امام علی (ع) بوسیله ذکر فضائل آن حضرتو مبارزه دیگر وصیت نامه ان حضرت(س) بود که ضربه سهمگینی بر حکومت وقت زد.

افشارمنش در ادامه به شاخص های ولایت مداری اشاره کردند و شاخص های ولایت مداری را  پشتیبانی از اصل نظام و دستاورد های آن و انقلابی بودن و انقلابیب ماندن و کسب بصیرت و دشمن شناسی و حضور به موقع و خدمت صادقانه به مردم از پشتیبانی از ولایت فقه بیان کردند.

امام جمعه کهنوج  از بازار نابسامان ارز گلایه کردند و از مسئولین خواستند با توجه به تاثیر گذاری بر همه اجناس چاره کنند.

افشارمنش در پایان اظهار داشت: امروز رفراندم مورد نیاز در مورد حل مشکلات اقتصادی مردم است و اصل ۵۹ قانون اساسی موارد را به صراحت بیان کرده است و خوب است از ظرقیت ۲۲بهمن و حضور مردم در جهت وحدت و همدلی استفاده شود و همچنین با توجه به دستگیری تعدادی جاسوس نسبت مسئله نفوذیهای دشمن هشدار دادند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه