رفتن به بالا
  • شنبه - 5 اسفند 1396 - 23:10
  • کد خبر : ۱۷۴۱۵
  • مشاهده :49 views

مسئول ترمیم کنده کاری های خیابان های کهنوج کیست؟

برخی معابر شهرستان کهنوج تردد کنید شاهد حفاری و کنده کاری و حفر گودال‌هایی عمیق که ناشی از پروژه‌های اجرایی احداث لوله های فاضلاب است که باعث گله مندی شهروندان شده است به گزارش شوباد “این روزها اگر از برخی معابر شهرستان کهنوج تردد کنید شاهد تصاویری از حفاری و کنده کاری و حفر گودال‌هایی عمیق که […]

برخی معابر شهرستان کهنوج تردد کنید شاهد حفاری و کنده کاری و حفر گودال‌هایی عمیق که ناشی از پروژه‌های اجرایی احداث لوله های فاضلاب است که باعث گله مندی شهروندان شده است

به گزارش شوباد “این روزها اگر از برخی معابر شهرستان کهنوج تردد کنید شاهد تصاویری از حفاری و کنده کاری و حفر گودال‌هایی عمیق که ناشی از پروژه‌های اجرایی احداث لوله های فاضلاب  که چشم نوازی می کند خواهید بود‌.

منظره زشت ناشی از تخریب ساختمان و کنده کاری آسفالت یکی از معظلات همیشگی شهرستان کهنوج  می باشد.
از مقدمه می گذرم و سراغ متن خواهم رفت
مدتی است که یکی از ادارات شهرستان شروع به کنده کاری و انجام تعمیرات لوله آب شهر کرده است.
قطعا کسی با انجام تعمیرات مشکلی ندارد اما مسئله رنج آور آن است که وقتی آسفالت ها را کنده کاری می کنند و کار به پایان می رسد
آسفالت را به همان صورت رها کرده و نسبت به مرمت زخم های آسفالت ها بی توجه می شوند و تمام تقصیر ها و واکنش های احتمالی را به گردن دیگری می اندازند.
کنده کاری هایی که فقط با یک بیل خاک پر می شوند و گاهی عمقی به اندازه ۳۰ سانتی متر دارند
عمقی که باعث افزایش تصادفات و ناگواری های زیادی برای مردم شده است
حفاری و کنده کاری های انجام شده برای نصب انشعاب فاضلاب در کوچه و خیابانهای شهر کهنوج نیز هر از گاهی افکار عمومی را به کندی طرح، سوق می دهد.
و حفاریهایی که در کوچه ها و خیابانها انجام شده و گاها به مدت یک ماه هم به حال خود رها می شود باعث انتقادات و گلایه های مردم این شهر شده است.
مردم کهنوج طی تماس های مکرر با سایت خبری شوباد کهنوج  از رهاسازی عملیات فاضلاب در کوچه های خود و تلمبار شدن خاک ها ، حفاریها و ایجاد چاله چوله ها اظهار نارضایتی کرده اند و خواستار پیگیری و تسهیل روند اجرای این عملیات ها شدند.
مردم کهنوج اظهار می کنند: با این وضعیت رفت و آمد در چنین کوچه هایی سخت شده است و بخاطر عدم رفت و آمد و بسته شدن مسیرها و معبرها خودروهای خود را که سرکوچه ها و خیابانها پارک می کنیم خطر دزدی و خسارت مالی هم ما را تهدید می کند و گاها هم این خسارت وارد شده است.

یکی دیگر از شهروندان افزود: با این وضعیت کوچه ها اگر بیماری را می خواهیم به بیمارستان انتقال بدهیم واقعا سخت بوده و حمل آن برای مأمورین اورژانسی هم دشوار است.
یکی دیگر از شهروندان کهنوج خاطرنشان کرد: با مشاهده چنین وضعیتی شهروندان رغبتی برای استقبال از پیوستن به انشعاب های فاضلاب ندارند.

مشکل کجاست که باید کنده کاری جزئی مدت ها برای مردم مشکل ایجاد کند؟؟؟

در پایان از شهردار محترم و دیگر مسئولین شهر درخواست داریم که به این وضعیت اسفناک خیابان ها و کوچه های شهرمان رسیدگی کنند.

38o7_photo_2018-02-24_22-47-31.jpg

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه