رفتن به بالا
  • جمعه - 11 اسفند 1396 - 15:23
  • کد خبر : ۱۷۴۲۴
  • مشاهده :37 views

رقابت بیش از ۶۰۰ داوطلب در آزمون پذیرش بهورز در جنوب کرمان

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت:آزمون پذیرش بهورز با شرکت ۶۷۶ داوطلب در جنوب کرمان برگزار شد. به گزارش شوباد “ سید فریدون افضلی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون‌ بهورزی در جنوب کرمان گفت: آزمون پذیرش بهورز در جنوب کرمان در دو حوزه امتحانی شهرستان های جیرفت […]

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت:آزمون پذیرش بهورز با شرکت ۶۷۶ داوطلب در جنوب کرمان برگزار شد.

به گزارش شوباد “ سید فریدون افضلی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون‌ بهورزی در جنوب کرمان گفت: آزمون پذیرش بهورز در جنوب کرمان در دو حوزه امتحانی شهرستان های جیرفت و کهنوج برگزار شد.

وی افزود:این آزمون در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد ساعت ۸صبح امروز در دو حوزه مرکز تحقیقات علی آباد سازمان با شرکت متقاضیان این دو شهرستان و سالن اجتماعات دانشگاه آزاد کهنوج با حضور داوطلبان شهرستان های رودبار جنوب ،قلعه گنج، منوجان، فاریاب و کهنوج برگزار شد.

افضلی تصریح کرد: در جنوب کرمان ۶۷۶ داوطلب برای ۱۱۴پست بهورزی از طریق آزمون عمومی وتخصصی در آزمون پذیرش بهورز به رقابت پرداختند.

وی افزود:در راستای تأمین بهورز مورد نیاز منطقه در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت سه مرکز آموزش بهورز در شهرستان های جیرفت، کهنوج و رودبار وجود دارد.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار کرد: پست های مصوب بهورزی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت۹۳۴ نفر است و تعداد بهورزان شاغل ۵۳۴نفرمی باشد ، در حال حاضر ۱۱۱بهورز در مراکز بهورزی دانشگاه در حال تحصیل هستند و ۲۸۹بهورز در منطقه کمبود داریم که از این تعداد۱۱۴پست جهت آزمون امروز اعلام شده و ۱۷۵پست بهورزی بلاتصدی می ماند که در سال آینده از طریق آزمون پذیرش می شوند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه