رفتن به بالا
  • جمعه - 11 اسفند 1396 - 15:28
  • کد خبر : ۱۷۴۲۷
  • مشاهده :43 views
امام جمعه کهنوج:

ارتجاع مهمترین آسیب انقلاب اسلامی است

امام جمعه کهنوج گفت:مهمترین آفت آسیب همه انقلاب ها ارتجاعی است و ارتجاعی به معنای بازگشت به اوضاع گذشته است. و خطر ارتجاع از اهداف و اصول انقلاب، انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند. به گزارش شوباد “حجت‌الاسلام اکبر افشارمنش ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز وفات حضرت ام‌البنین، روز تکریم مادران و […]

امام جمعه کهنوج گفت:مهمترین آفت آسیب همه انقلاب ها ارتجاعی است و ارتجاعی به معنای بازگشت به اوضاع گذشته است. و خطر ارتجاع از اهداف و اصول انقلاب، انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند.

به گزارش شوباد “حجت‌الاسلام اکبر افشارمنش ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز وفات حضرت ام‌البنین، روز تکریم مادران و همسران شهدا اظهار داشت: اگر فداکاری مادران و همسران شهدا نبود، رزمندگان ما نمی‌توانستند با آرامش روحی کامل در برابر دشمن ایستادگی کنند، خانواده معظم شهدا باید زینت‌‌گونه پایدار خون شهدا باشند.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در ۲۹ بهمن اشاره کرد و افزود: این سخنان کلیدی‌ترین سخنان معظم له طی سال گذشته بود و محور اساسی انقلاب اسلامی و کارکرد اصلی آن و آسیب‌شناسی انقلاب و اولویت‌ها و الزامات انقلاب در مقطع کنونی آینده انقلاب است.

افشارمنش به بحث آسیب‌های انقلاب از منظر رهبری پرداخت و بیان داشت: مهمترین آفت آسیب همه انقلاب‌ها ارتجاعی است و ارتجاعی به معنای بازگشت به اوضاع گذشته است.

وی ادامه داد: حرکت به سمت اشرافی‌گری و دل سپردن به طبقات مرفه به جای توجه به مستضعفان و قشرهای ضعیف، تکیه و اعتقاد به خارجی‌ها به جای تکیه به مردم، عوض شدن خط و راه انقلاب است.

امام جمعه کهنوج نسبت به سطح ۴۰ هزار هکتاری زیر کشت گوجه در شهرستان کهنوج و رودبار هشدار داد که در آینده ممکن است بحران فروش محصول به وجود آید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه