رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 اسفند 1396 - 14:11
  • کد خبر : ۱۷۴۴۷
  • مشاهده :42 views

جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهرستان کهنوج برگزار شد/تصاویر

در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن تکلیف ۶۰۰ دانش آموزان دختر با حضور امام جمعه موقت وجمعی از مسئولین در در مسجد بهمن(مصلی) کهنوج برگزار شد. به گزارش شوباد ” در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن تکلیف ۶۰۰ دانش آموزان دختر با حضور امام جمعه موقت و جمعی از مسئولین در مسجد بهمن(مصلی) این […]

در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن تکلیف ۶۰۰ دانش آموزان دختر با حضور امام جمعه موقت وجمعی از مسئولین در در مسجد بهمن(مصلی) کهنوج برگزار شد.

به گزارش شوباد ” در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن تکلیف ۶۰۰ دانش آموزان دختر با حضور امام جمعه موقت و جمعی از مسئولین در مسجد بهمن(مصلی) این شهرستان برگزار شد.

دراین جشن که در محل مصلی شهرستان برگزارشد تمامی دانش آموزان پایه سوم دخترانه که حدودششصدنفربودندحجه السلام سالاری امام جمعه موقت ضمن تبریک به مکلفان گفت ازامروزدیگرشما بایدواجبات الهی راهمانطورکه خداوندازشماخواسته بایدانجام دهیدوجشن تکلیف علاوه براینکه به نمازوروزه خوداهمیت بدهیم به دیگرفراءض ازجمله حفظ حجاب نیزاهمیت بدهیم درادامه سوالاتی راجع به نمازتوسط دبیرستاداقامه نمازمطرح شدوبه یازده نفرازمکلفانی که جواب صحیح دادن جوایزی اهداشد

حجت الاسلام سالاری امام جمعه موقت کهنوج در این مراسم گفت:ضمن تبریک به مکلفان گفت ازامروز دیگر شما باید واجبات الهی را همانطور که خداوند از شماخواسته بایدانجام دهیدو جشن تکلیف علاوه براینکه به نماز و روزه خود اهمیت بدهیم به دیگر فراءض ازجمله حفظ حجاب نیز اهمیت بدهیم.

درادامه سوالاتی راجع به نماز توسط دبیر ستاد اقامه نماز مطرح شد و به یازده نفر از مکلفانی که جواب صحیح دادن جوایزی اهداشد.

حجت الاسلام سالاری امام جمعه موقت کهنوج در این مراسم گفت: بچه‌ها باید قدر نعمات خدا را دانسته و سپاسگزار خداوند باشند.

وی با بیان اینکه راه سپاسگزاری از خداوند نماز خواندن است، تبیین داشت: جشن تکلیف رسیدن به جایگاهی است که بچه‌ها می‌توانند با نماز خواندن با خدا حرف بزنید. و در پایان سوگند نامه توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد و دو رکعت نماز شکر توسط حجت الاسلام سالاری اقامه شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه