رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 اسفند 1396 - 22:27
  • کد خبر : ۱۷۴۸۴
  • مشاهده :47 views
هشدار راهداری جنوب کرمان

رانندگان با احتیاط در محورهای جنوبی کرمان تردد کنند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به وزش تندباد و کاهش دید افقی در محورهای شهرستان جیرفت، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و کهنوج، رانندگان با احتیاط در این محورها تردد کنند. به گزارش شوباد ” مسعود جمیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روند وزش تندباد در محورهای […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به وزش تندباد و کاهش دید افقی در محورهای شهرستان جیرفت، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و کهنوج، رانندگان با احتیاط در این محورها تردد کنند.

به گزارش شوباد ” مسعود جمیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روند وزش تندباد در محورهای جنوب استان کرمان اظهار داشت: با توجه به کاهش دید افقی در محورهای شهرستان جیرفت، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و کهنوج، رانندگان و مسافران نوروزی با احتیاط در این محورها تردد کنند.

وی با اشاره به وزش تندباد همراه با بارش باران به ویژه در ارتفاعات جیرفت افزود: به علت کوهستانی بودن مسیر، لغزندگی و ریزش کوه در محور جیرفت – جبالبارز و جیرفت – بافت وجود دارد که رانندگان ضمن رعایت سرعت مطمئنه از شتاب و عجله خودداری و با رعایت قوانین رانندگی زمینه سفری ایمن را در روزهای پایانی سال جدید فراهم کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان بیان کرد: مسافران نوروزی هم با در نظر گرفتن شرایط جوی از اقامت در حریم راه‌ها جدا خودداری کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تردد کامیون‌ها و تریلرهای حامل مواد سوختی در محور رودبار جنوب – ایرانشهر و کاهش دید افقی حاصل از گرد و خاک، رانندگان وسایل نقلیه سبک جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند.

جمیلی از رانندگانی که قصد تردد در محورهای جنوب استان را دارند، خواست از طریق ارتباط با مرکز مدیریت راه‌های جنوب استان کرمان با شماره ۱۴۱ از وضعیت مبدا و مقصد سفر و وضعیت محورهای ارتباطی برای سفر اطلاع حاصل نمکنند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تردد در تمام محورهای جنوب استان کرمان برقرار است، افزود: به زودی محدودیت‌های ترافیکی در محورهای ارتباطی جنوب استان کرمان اعلام می‌شود./فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه