رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 فروردین 1397 - 12:02
  • کد خبر : ۱۷۴۹۴
  • مشاهده :46 views

استفاده نكردن از کلاه ایمنی ۲ کشته و ۳ مجروح بر جای گذاشت

 فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از وقوع سانحه براي ۲ دستگاه موتورسیکلت منجر به ۲ کشته و ۳ مجروح خبر داد. به گزارش شوباد ”،سرهنگ “شاهپور بهرامی” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: روز گذشته، ۲ مورد سانحه از نوع واژگوني موتورسیکلت به مركز فوريت هاي پليسي اعلام شد. وي افزود: در حادثه اول […]

 فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از وقوع سانحه براي ۲ دستگاه موتورسیکلت منجر به ۲ کشته و ۳ مجروح خبر داد.

به گزارش شوباد ”،سرهنگ “شاهپور بهرامی” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: روز گذشته، ۲ مورد سانحه از نوع واژگوني موتورسیکلت به مركز فوريت هاي پليسي اعلام شد.

وي افزود: در حادثه اول يك دستگاه موتور سيكلت در مسیر انحرافی بندرعباس به کهنوج بنا به دلايلي از جاده خارج و واژگون مي شود كه در اثر آن راکب موتور سیکلت در دم فوت کرد و سرنشین آن به شدت زخمي و روانه بیمارستان شد.

سرهنگ بهرامی بيان داشت: سانحه ديگر نيز در محل دو راهی «آب سردوئیه» رخ داد كه در اين حادثه نيز بنا به اظهارات شهود، يك دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه کامیون برخورد و در اثر آن یکی از سرنشینان موتورسیکلت در دم فوت کرد و ۲ نفر ديگر نيز زخمي و به بيمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی کهنوج تصريح كرد: سرعت زياد و عدم استفاده از کلاه ایمنی در وقوع اين ۲ سانحه نقش داشته اند از اين رو توصيه مي شود از اين وسيله نقليه قبل از اخذ مدارك و كسب مهارت هاي لازم استفاده نشود و موتورسواران نيز از سرعت زياد و سوار كردن ترك نشين اضافه پرهيز كنند./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه