رفتن به بالا
  • شنبه - 25 فروردین 1397 - 21:25
  • کد خبر : ۱۷۵۲۲
  • مشاهده :12 views

خرید مستقیم کارخانه ها از کشاورزان گوجه کار جنوب کرمان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: به زودی نمایندگان کارخانه‌های رب گوجه فرنگی کشور به منظور بررسی منطقه و خرید مستقیم محصول گوجه فرنگی به جنوب کرمان سفر می‌کنند. به گزارش   شوباد ، سید یعقوب موسوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت:با توجه به ملاقات حضوری با کشاورز معاون وزیر در امور زراعت و تماس تلفنی بامهرفرد […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: به زودی نمایندگان کارخانه‌های رب گوجه فرنگی کشور به منظور بررسی منطقه و خرید مستقیم محصول گوجه فرنگی به جنوب کرمان سفر می‌کنند.

به گزارش   شوباد ، سید یعقوب موسوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت:با توجه به ملاقات حضوری با کشاورز معاون وزیر در امور زراعت و تماس تلفنی بامهرفرد معاون امور بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی و محمدزاده عضو سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور هماهنگی‌ها جهت حمایت از کشاورزان جنوب کرمان اقداماتی انجام شد.

وی افزود: همچنین اطلاع رسانی و ارتباط تلفنی با انجمن صنایع تبدیلی کشاورزی کشور و مدیران کارخانه‌های بزرگ رب گوجه فرنگی کشور  در استان‌های خراسان، فارس، گلستان، اصفهان و… به زودی نمایندگان کارخانه‌های مربوطه به منظور بررسی منطقه و خرید مستقیم گوجه فرنگی به منطقه اعزام می‌شوند.

موسوی با اشاره به حضور نمایندگان کارخانه‌های رب گوجه فرنگی به منظور بررسی منطقه و خرید مستقیم گوجه فرنگی در جنوب کرمان تصریح کرد:ابتدا از شهرستان‌های رودبار جنوب و کهنوج و قلعه گنج و سپس از جیرفت و عنبرآباد علاوه بر خرید توسط تعاون روستایی عملیات خرید و حمل و نقل توسط نمایندگان کارخانه‌ها با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی و همکاری کشاورزان منطقه آغاز می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان افزود:در این ارتباط مقرر است یارانه حمل و نقل تا کارخانه نیز در دستور کار دولت قرار گیرد مبلغ اولیه برای خرید کارخانه‌ها در میادین میوه و تره بار جنوب به ازای هر کیلوگرم ۴۰۰۰ ریال تعیین شده است و سازمان جهاد کشاورزی و مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان به منظور حمایت از بخش کشاورزی، نهایت همکاری را با کارخانه‌های رب گوجه فرنگی سراسر کشور در تسهیل امر خرید انجام می‌دهد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه